SUBSCRIBE NOW

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

16 październik 2021
Kupuj i pomagaj: Dłonie pełne dobra z marką Mary Kay
Uroda

Kupuj i pomagaj: Dłonie pełne dobra z marką Mary Kay

Sporo mówi się o tym, że warto pomagać innym, dlatego dziś chcę opowiedzieć Wam o świetnej akcji. Czy wiecie, że możecie realnie pomóc poprzez zakupy? Co roku marka Mary Kay prowadzi kampanie społeczne, a część dochodu z wybranych produktów przekazywana jest na cele charytatywne. Nie mogłam nie wspomnieć tu na blogu o tegorocznej akcji „dłonie pełne dobra”.

Dłonie pełne dobra mogą być Twoimi dłońmi

Co roku Mary Kay wprowadza do sprzedaży produkty, z których część dochodu przeznaczona jest dla wybranej fundacji. W tym roku produkt jest świetny bo bardzo uniwersalny, przydatny i można go znaleźć praktycznie w każdym domu. Mowa o kremie do rąk, którego używają zarówno kobiety jak też mężczyźni. Śmiało można podarować go też na prezent. Sama od siebie mogę dodać, że warto bo produkt jest super i radzi sobie z mocno przesuszonymi dłońmi mojego męża.

Z każdego kupionego produktu: Odżywczy Krem Do Rąk Satin Hands® Z Masłem Shea – Bezzapachowy marka przekazuje równowartość jednego dolara na Fundację One Day. Działania wspierają akcję „Usamodzielnieni”, która pomaga dzieciom z domów dziecka wejść w dorosłe życie.

Pomocne dłonie na dobry start

Zastanawialiście się kiedyś, co właściwie dzieje się z wychowankami domów dziecka, gdy osiągną pełnoletność? Spora część trafia do dalszej rodziny, jeżeli taką posiadają. Część próbując zdobyć pieniądze na utrzymanie kradnie, inni którzy nie mają nikogo muszą sobie radzić. Akcja „Usamodzielnieni” pozwala dać tym dzieciakom szansę i odnaleźć ich drogę zawodową, pierwszą pracę czy odbyć kursy, które pozwolą im na spokojną pracę i start w tym trudnym, dorosłym życiu. Natalia, która spotkała się z nami, #przyjaciolkamimarykay zdradziła, że już udało się uzbierać więcej niż na początku założyła marka. Konsultantki są niezwykle zaangażowane i całym sercem wspierają akcję opowiadając o niej swoim klientkom. Dziś ja chciałabym dołożyć małą cegiełkę informacją tu bo wiem, że jesteście, czytacie i nie jesteście obojętni.

Jeżeli planujecie zakup produktu do pielęgnacji dłoni to zachęcam Was. Kupicie świetny krem do rąk jednocześnie podając dłoń komuś, kto bardzo tego potrzebuje.

Więcej szczegółowych informacji na temat akcji znajdziecie tu: KLIK

0 0 votes
Article Rating

Powiązane posty

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x