#Bridetobe: romantyczne upięcie do ślubu

W dwóch poprzednich postach pokazaliśmy Wam jak pięknie prezentują się włosy rozpuszczone i pół-podpięte. Każda z nas może sobie pozwolić na przedłużenie metodą clip in bo to zdecydowanie jedna z bezpieczniejszych metod przedłużania włosów. W poprzednich fryzurach ślubnych pokazaliśmy Wam z Kasprem propozycję na długie rozpuszczone i pół-rozpuszone włosy, a dziś czas na romantyczne upięcie.

W tym przypadku włosy nie miały na celu przedłużyć fryzury, a dodać jej objętości i to druga, ogromna zaleta włosów clip in. Dobrze dobrane nie odróżniają się od włosów i pozwalają wyczarować piękne i gęste upięcia. Moje włosy to Cameron Hair zestaw włosów naturalnych 53cm w kolorze 1b – jest to głęboki brąz nie wiele różniący się od czerni.

No i co ciekawe – do niedawna byłam przekonana, że na swój ślub wybiorę włosy rozpuszczone, a teraz po przejrzeniu zdjęć z naszej sesji stwierdziłam, że podobam się sobie też w upięciu. Tak oto zrodził się dylemat, z którym podejrzewam, że będę walczyła jeszcze przez kilka dobrych miesięcy. A co Wy polecacie – upięcie czy rozpuszczone fale? Wiem jedno – „na głowie kwietny ma wiaaaaaanek” 🙂

Jako, że wianek jest pewniakiem, to postanowiliśmy wykorzystać do tej fryzury jedną z moich opasek i tak zrobiliśmy stylizację trochę na Lanę del Rey. Upięcie przewyższa też włosy rozpuszczone, jeżeli chodzi o komfort. Dobrze upięte włosy nie wyprostują się ani nie poplączą podczas wielogodzinnej zabawy, a wiadomo, że Panna Młoda powinna wyglądać pięknie do samego końca imprezy.

Tak jak przy poprzednich fryzurach upięcie robił mój stylista Kasper Muth i użył do tego kosmetyków marki Paul Mitchell.

Jak podoba się Wam takie upięcie? Poniżej zebrałam też kilka inspiracji, dzięki którym zobaczycie podobne upięcia także na blond kosmykach. To jest zdecydowanie to, czego zazdroszczę blondynkom – na Waszych włosach idealnie widać jak komponują się misterne upięcia czy warkocze. Coś pięknego!

*Po kliknięciu w miniaturkę zdjęcie powiększy się – przesuwaj strzałką w prawo, aby obejrzeć galerię.

Pomóżcie: upięcie, czy rozpuszczone?


Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Izabela Słowińska
Izabela Słowińska
6 lat temu

Śliczne upięcia, aż trudno wybrać tylko jedno najładniejsze 🙂

Dorota
6 lat temu

Jakie piękne upięcia! 🙂 Można też wybrać na jakąś uroczystość 🙂

Izabela Słowińska
Izabela Słowińska
6 lat temu

Śliczne upięcia, aż trudno wybrać tylko jedno najładniejsze 🙂

Dorota
6 lat temu

Jakie piękne upięcia! 🙂 Można też wybrać na jakąś uroczystość 🙂