Dłonie pełne dobra – Mary Kay znów pomaga

Kolejny raz pomaganie okazuje się banalnie proste z marką Mary Kay. Ruszyła kolejna odsłona akcji „dłonie pełne dobra”, która wspiera fundację One Day. Jak możesz pomóc?

Kupujesz i wspierasz dłonie pełne dobra

Co roku jeden z produktów marki Mary Kay obejmuje akcja „dłonie pełne dobra”, dzięki której każdy ma szansę wesprzeć fundację One Day. Komu pomagasz? Dzieciakom z domów dziecka, które zaczynają samodzielne, dorosłe życie. Na co dzień fundacja pomaga młodzieży, opuszczającej pieczę zastępczą w programie USAMODZIELNIENI, w którym szkoli. Funduje kursy zawodowe oraz pomaga odkrywać talenty młodych osób poprzez wykonywanie testów Gallupa, coaching indywidualny i pracę warsztatową.

dłonie pełne dobra satin lips zestaw do pielęgnacji ust

Co roku pomaga usamodzielnić się 200 osobom. Środki zebrane, dzięki kampanii „Dłonie pełne dobra” zostaną przeznaczone na kursy zawodowe dla podopiecznych fundacji.

Poznaj produkt: Cukrowy Peeling do Ust z Masłem Shea White Tea & Citrus

To właśnie ten zestaw możesz kupić teraz w wyjątkowej cenie i dorzucić swoją cegiełkę dla fundacji. To wyjątkowy dwustopniowy zabieg dla ust, który doskonale je wygładza, ale też nawilża i odżywia. Zestaw świetnie sprawdza się do przygotowania ust przed długotrwałym noszeniem matowych pomadek, które mogą je wysuszyć w ciągu dnia. Pierwszym etapem jest peeling z naturalnymi kryształkami cukru i masłem shea pozwala na pozbycie się martwego naskórka i odkrycie naturalnej miękkości ust, a balsam dzięki zawartości masła shea i olejku jojoba nawilża i regeneruje.

dłonie pełne dobra satin lips

Zestaw można kupić teraz w cenie 99 złotych, a z każdego sprzedanego zestawu 1 dolar trafia do fundacji One Day.


Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
3 lat temu

Uwielbiam takie zabiegi 😀